GadżetyPrzedstawiamy przedmioty, które można nabyć w naszym klubie. Wystarczy wypełnić formularz na dole strony, w odpowiedzi wyślemy nr konta, na które należy przelać określoną kwotę oraz informację o dostępności przedmiotów. Nr konta znajduje się także w dziale "O nas" . Przedmioty wysyłamy przesyłką pocztową. Koszt przesyłki zależy od ilości zamawianych przedmiotów.Tonfy - cena: 60zł za parę
Tonfy z drewna bokowego lub dębowego, mogą być używane zarówno w obronie jak i w ataku. Poprawnie trzymana jest niezastąpiona do blokowania nawet bardzo mocnych uderzeń, inny chwyt umożliwia obezwładnienie napastnika uzbrojonego np. w nóż, opracowano wiele chwytów obezwładniających, tzw. "dźwigni" powszechnie wykorzystywanych przez służby mundurowe.

Aby obejrzeć tonfy w większej rozdzielczości kliknij w ich zdjęcie .

Noż tanto - cena: 30zł
wykonany z drewna bukowego, może być używany zarówno w obronie jak i w ataku. W ataku nożem można uderzać na różne sposoby lub kłuć. Współcześnie sztukę walki tantem ćwiczy się w ramach treningu uzupełniającego w karate.

Aby obejrzeć tanto w większej rozdzielczości kliknij w jego zdjęcie .Koszulka klubowa biała - cena: 30 zł
Koszulka bawełniana gramatura 160 z haftem Darłowskiego klubu Oyama Karate oraz napisem w języku japońskim pismem KANJI dostępne rozmiary: L,M,S,XL,XXL, oraz dla dzieci koszulka bawełniana gramatura 160 z haftem jak wyżej, rozmiary L, M,S, XL, XXL z dopiskiem junior. Zamówienia powyżej 50 sztuk realizowane są w ciągu tygodnia, mniejsze ilości należy uzgadniać mailem lub telefonicznie - czas oczekiwania dłuższy.
Aby obejrzeć koszulkę w większej rozdzielczości kliknij w jej zdjęcie .

Koszulka klubowa czarna - cena: 30 zł
Koszulka bawełniana gramatura 160 z haftem Darłowskiego klubu Oyama Karate oraz napisem w języku japońskim pismem KANJI dostępne rozmiary: L, M,S, XL, XXL, oraz dla dzieci koszulka bawełniana gramatura 160 z haftem jak wyżej, rozmiary L, M,S, XL, XXL z dopiskiem junior. Zamówienia powyżej 50 sztuk realizowane są w ciągu tygodnia, mniejsze ilości należy uzgadniać mailem lub telefonicznie - czas oczekiwania dłuższy.
Aby obejrzeć koszulkę w większej rozdzielczości kliknij w jej zdjęcie .


Istnieje mozliwość zamówienia czapek, koszulek polo oraz ortalionów..
Imię i nazwisko
Aby wiadomość została wysłana, musisz wypełnić obowiązkowo wszystkie pola!
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść zamówienia:
nazwa i typ przedmiotu,
adres zamawiającego


Darłowski Klub
OYAMA KARATE

Oficjalny sponsor:
P.P.H.T.
Tadeusz i Krystyna
Banaś

Adres klubu:
ul. Zwycięstwa Os. 6/4
76- 150    Darłowo
tel.  94-555-5555


darłowo
Patronat medialny
statystyki strony

Główna | Aktualności | Statut | Nabór | Treningi | Historia | Galeria | Gadżety | Linki | Kontakt

realizacja: W. Jany
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2007 Darłowski Klub Oyama Karate